Адреса:

Екскурсія на ГЗК м.Комсомольск


15 жовтня 2014р. відбулася екскурсія студентів 2-4 курсів до м.Комсомольск, для знайомства з роботою реальних виробничих підприємств. Екскурсія включала в себе відвідування Єристівського та Полтавського гірничо-збагачувальних комбінатів.


Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат — гірничо-збагачувальне підприємство у Полтавській області. На відміну від Полтавського ГЗК руда на ділянці залягає близько до поверхні, що суттєво здешевлює видобуток. Єристівський ГЗК був введений в дію восени 2012 року, вихід на проектну потужність планується на 2016-1017 роки.

На ЕГЗК використовується техніка виробництва компанії Caterpillar, в тому числі й кілька автосамоскидів CAT793D вантажопідйомністю 220 т, для обслуговування якої будуються ремонтні цехи фірми Zeppelin.

По дорозі на Полтавський ГЗК декілька разів ми допомогли робітникам прибрати дорогу.

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат у м.Комсомольск є основним експортером залізорудної сировини в Україні.  Кар'єр Полтавського ГЗК - один з найбільших кар'єрів у світі. Глибина кар'єру ГЗК близько 300 метрів, а от ширина за різними даними варіюється між 7-8 кілометрами, довжина - більше 45 км! У кар'єрі Полтавського ГЗК працюють і одні з найбільш великовагових машин у світі - кар'єрні самоскиди і вантажівки марок Caterpillar (США), БелАЗ (Білорусія), Komatsu та Hitachi (Японія). Середня вантажопідйомність цих машин 90-180 тонн.

Екскурсія по комбінату тривала більше чотирьох годин, на протязі яких ми ознайомились з роботою машин в карєрі, побачили його центр керування, побачили гірничо-транспортний цех, в якому виконують ремонт і обслуговування самоскидів, бульдозерів та скреперів,

дробильну фабрику, яка виконує дроблення на конусних дробилках, сортування та суху магнітну сепарацію залізної руди, збагачувальну фабрику, де виконується подрібнення на камяний порошок та мокре магнітне збагачення.

Завершилась екскурсія у Комсомольскому історико-краєзнавчому музеї.

 

Просмотров: 907 |
Рейтинг: 5.0/3
 
 

Запрошуємо!

Про нас!

Гаряча лінія

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"