Увага!11.05.2021 відновлюється навчання у коледжі, розклад дзвінків за графіком для карантину
Адреса:

Технікум має в своєму розпорядженні сучасну кабінетну систему навчання,для забезпечення набуття практичних навичок використовуються  лабораторії. В технікумі діють два комп’ютерних класи, обладнані сучасними комп’ютерами, забезпечений необхідним програмним забезпеченням. Велика кількість комп’ютерів встановлені в навчальних кабінетах і використовуються в навчальному процесі для викладання спеціальних предметів, курсового та дипломного проектування.


      З метою забезпечення практичної підготовки студентів функціонують навчальний полігон і майстерні. Навчальний полігон використовується для проходження навчальної практики, а також для навчання студентів водінню автомобілів та дорожніх машин. В навчальній майстерні студенти набувають навиків із слюсарної, верстатної, деревообробної, електрозва-рювальної та ковальської справ.


        В навчальному корпусі технікуму розташована бібліотека, що нараховує до 52000 примірників, має читальний зал. Інформаційно–довідкова робота бібліотеки здійснюється з використанням комп’ютера, в якому знаходиться база даних про наявність підручників з профілюючих дисциплін. Бібліотека постійно комплектується україномовними підручниками згідно виходу літератури, а також має в своєму розпорядженні спеціальні фахові періодичні видання.


         Матеріально-технічна база спеціальності постійно поповнюється і оновлюється за рахунок коштів, отриманих від оплати платних послуг освітньої діяльності, спонсорської допомоги, силами викладачів і студентів.

Про нас!

Запрошуємо!

Пошук по сайту

Рекомендуємо

УВАГА

Зворотній зв'язок

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

МОН України

Гарячі лінії

УКЦ/ДСЯО

(c) warrcan 2012