Увага!11.05.2021 відновлюється навчання у коледжі, розклад дзвінків за графіком для карантину
Адреса:
 
 
ЗОВНІШНІ ЗВ'ЯЗКИ
 
 
 
Технікум підтримує і постійно розширює зв'язки з організаціями і підприємствами, куди направляються студенти для проходження практики для отримання робочої професії, технологічної і переддипломної практик, розподіляються на роботу, особливо в філії Полтавського облавтодору. За відгуками керівників базових підприємств, на всіх ділянках роботи випускники технікуму показують кваліфіковану фахову підготовку, сумлінно виконують свої посадові обов’язки, підвищують свій технічний рівень, навчаючись у вищих навчальних закладах 3-4 рівнів акредитації.
 

    
 
Технікум входить до навчально-методично-виробничого комплексу Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Української інженерно-педагогічної академії, Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського, Українського державного університету залізничного транспорту та Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка, що дає змогу випускникам технікуму продовжити навчання в цих навчальних закладах за скороченим терміном.
 

     
 
З метою кращої адаптації випускників технікуму в умовах ринкових відносин і розширення їх професійних можливостей, поряд з фаховою підготовкою, передбачено отримання робітничих професій: оператора комп’ютерного набору, оператора комп’ютерної верстки, дорожнього робітника, асфальтобетонщика, арматурника, ізолювальника, бетоняра, слюсара по ремонту автомобілів, слюсара по ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів, водія автотранспортного засобу категорій "В", "С", які надаються кваліфікаційними комісіями базових підприємств та реєстраційно-екзаменаційним відділом ДАІ. Наш технікум має великий досвід у підготовці своїх спеціалістів, є єдиним провідним закладом 1 рівня акредитації за цим фахом в області.

Про нас!

Запрошуємо!

Пошук по сайту

Рекомендуємо

УВАГА

Зворотній зв'язок

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МОН України

Гарячі лінії

УКЦ/ДСЯО

(c) warrcan 2012