Адреса:

Вітаємо з днем знань!

01 вересня 2017р. о 9.00 для студентів нового набору (списки груп див. далі) в актовій залі технікуму відбудеться посвята в студенти та свято першого дзвоника, запрошуються всі бажаючі!

Списки груп нового набору:

Група  11М

1    Вовк Костянтин Федорович                        
2    Гаібов Паша Ромін огли                           
3    Галдай Юрій Андрійович                              
4    Греб Артем Любомирович                         
5    Губа Олександр Олександрович                    
6    Журавльов Ігор Сергійович                      
7    Зотов Ілля Вікторович                              
8    Караблін Денис Віталійович                   
9    Колесник Денис Вікторович                
10    Кравченко Дмитро Сергійович                 
11    Кудряшов Володимир Станіславович  
12    Лазоренко Олександр Ігорович                 
13    Миргород Ігор Русланович                  
14    Опошнян Артем Сергійович                  
15    Пєшиков Олег Миколайович                    
16    Попов Роман Сергійович                           
17    Рукас Володимир Павлович 
18    Сербіченко Назар Олександрович           
19    Тригуб Віталій Вікторович                       
20    Черніченко Євгеній Геннадійович
21    Цицуренко Єгор Андрійович                      
22    Хорошун Дмитро Вікторович                  
23    Ширінський Максим Валентинович 

Група 12М

1    Березовський Василь Олександрович                   
2    Борисенко Богдан Анатолійович                        
3    Борисовець Дмитро Сергійович                         
4    Вардересян Артур  Назарович                           
5    Визір Владислав Сергійович              
6    Гарькавенко Олександр Ігорович                     
7    Дігтяр Валерій Сергійович                               
8    Житній Гліб Дмитрович                                     
9    Іманов Мурат Араз огли                                 
10    Капечун Віталій Анатолійович                     
11    Кісєльов Руслан Владиславович                          
12    Коновал Ігор Владиславович                       
13    Крюков Микола Костянтинович                       
14    Лобач Артур Олександрович                         
15    Мороз Димитрій Олександрович  
16    Нечай Роман Юрійович                               
17    Ніколенко Владислав Васильович                
18    Прохраско Євгеній Сергійович                  
19    Ровенський Дмитро Андрійович              
20    Уколов Дмитро Васильович              
21    Шквир Віталій Вікторович                   
22    Юрченко Артем Петрович                                      

Група 26М

1    Венгер Олександр Костянтинович               
2    Вірченко Руслан Сергійович                        
3    Власенко Владислав Геннадійович 
4    Герлях Андрій Володимирович                     
5    Гончаров Дмитро Олександрович
6    Гусаренко Євгеній Олександрович
7    Демянко Олексій Юрійович                      
8    Домашніх Станіслав Олександрович            
9    Дробніченко Дмитро Юрійович                  
10    Кабайлов Андрій Вікторович
11    Карасьов Ростислав Сергійович                      
12    Клименко Артем Анатолійович
13    Кревсун Роман Анатолійович
14    Кусайко Богдан Олексійович                     
15    Маюренко Ілля Сергійович                          
16    Павлик Леонід Михайлович                         
17    Палецький Олег Сергійович                         
18    Пузир Роман Валерійович                             
19    Сахошко Микола Андрійович
20    Свірідов Андрій Ігорович                       
21    Сухосир Роман Миколайович                  
22    Тугай Євген Богданович
23    Фастівець Євгеній Віталійович              
24    Чевжик Віктор Васильович   

Група 11-О

1    Білокінь Аліна Вікторівна                                
2    Бут Віта Сергіївна                                        
3    Вац Єлизавета Сергіївна                               
4    Гусар Данило Олександрович    
5    Журавель Вікторія Сергіївна                         
6    Калінін Руслан Сергійович                    
7    Клименко Антон Романович                     
8    Колісник Дмитро Сергійович                  
9    Куліш Юрій Сергійович                                 
10    Кумпан Владислав Миколайович   
11    Маковійчук Сергій Сергійович                 
12    Медведєв Юрій Павлович                    
13    Петренко Олександр Олександрович          
14    Різниченко Богдан Русланович                  
15    Сергієнко Максим Юрійович    
16    Сурмач Тетяна Сергіївна                            
17    Таран Анастасія Михайлівна                      
18    Телятник Владислав Олександрович       
19    Трухачев Артем Сергійович                     
20    Христиченко Вікторія Романівна              
21    Христиченко Валерія Романівна                 
22    Шелудько Владислав Вячеславович             
23    Якименко Олександр Олександрович        

Група 11-Д

1    Байков Олександр Вікторович                  
2    Городнича Дар`я Олегівна
3    Городничий Артур Сергійович                
4    Глущенко Євгеній Олександрович               
5    Зінченко Віталій Павлович        
6    Логвиненко Олександр Юрійович               
7    Манжай Артур Володимирович
8    Мілованов Артем Олександрович                  
9    Палош Богдан Олегович                             
10    Сліжевський Євген Сергійович             
11    Сопко Анастасія Іванівна                                
12    Тимошенко Володимир Олександрович    
13    Чайка Євгеній Анатолійович                         
14    Чамара Владислав Дмитрович                       
15    Чепілко Олександр Романович                  
16    Шапаренко Єгор Аркадійович                      
17    Щербань Віталій Анатолійович                   
18    Шкурупій Дмитро Ігорович                
                      

 

Просмотров: 203 |
Рейтинг: 3.0/1
 
 

Просимо підтримати

Запрошуємо!

Розклад занять

Останнє оновлення:
на 20.11.2017
Розклад занять
Стабільний розклад

Про нас!

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"