Адреса:

Виставка «Освіта в Канаді – 2016»


 

Посольство Канади в Україні запрошує відвідати виставку «Освіта в Канаді – 2016», що відбудеться у Львові та Києві 20 – 21 лютого 2016 року.
Серед учасників виставки – найкращі університети, коледжі та школи Канади.

Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись із представниками навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді.Разом з основними курсами бакалаврату, магістратури та докторантури, на виставці будуть презентовані підготовчі програми (Foundation, Pathway тощо), курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів та інше.

Захід спрямований на ознайомлення української молоді з освітніми можливостями Канади та пошук шляхів налагодження і розширення партнерства між українськими та канадськими навчальними закладами.
 
Зареєстровані відвідувачі матимуть ексклюзивну нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства Канади в Україні. Також
під час роботи виставки можна буде відвідати 20-хвилинну відеопрезентацію «Освітні можливості Канади».
 
Відвідування виставки та відеопрезентації – тільки за запрошенням.
 
Реєстрація для участі у виставці "Освіта в Канаді 2016", яка є безкоштовною, та детальна інформація на сайті www.fair.educanada.com.ua
Просмотров: 161 |
Рейтинг: 5.0/1
 
 

Запрошуємо!

Про нас!

Гаряча лінія

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"