Адреса:

Стипендія міського голови - 2018

Щороку у Полтаві вручають стипендії міського голови для підтримки обдарованих юнаків і дівчат. Цього разу за значні досягнення у навчанні та активну учать у громадському і культурному житті технікуму право на її отримання надали студенту групи 21М Пилюгіну Олексію.

За час навчання хлопець зарекомендував себе не лише як здібний та старанний студент, а і як талановита та артистична особистість.


Майже жодні урочистості у технікумі не обходяться без участі Олексія. Він неодноразово представляв наш заклад на міських та обласних заходах. Минулого року отримав Диплом ІІ ступеня за високу виконавчу майстерність в мистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна», нещодавно у складі команди КВК переміг у міському турнірі «Кубок сміху».


Крім того, Олексій займає посаду Голови профкому Студентської ради технікуму, сумлінно виконуючи свої обов’язки.

Поза навчанням хлопець займається спортом. Вже 5 років грає у волейбол за команду збірної Полтавської області. Брав участь у регіональних та всеукраїнських змаганнях, де здобув багато нагород. Олексій є бронзовим призером чемпіонату України серед юнаків 2000-2001 р.н., срібним призером чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н., багаторазовим учасником та призером Кубку пам’яті Андрія Кузнєцова, багаторазовим переможцем обласних чемпіонатів. Цього року виборов бронзу на розіграші Кубку з волейболу регіональної філії «Південна залізниця», граючи за команду «ДП-4» (ЖД Депо).

Безперечно, будь-який успіх – це результат наполегливої праці, тому бажаємо Олексію не зупинятися на досягнутому, весь час прагнучи та підкорюючи нові вершини!

Просмотров: 149 |
Рейтинг: 0.0/0
 
 

Запрошуємо!

Пошук по сайту

Про нас!

Екстренні новини

Гаряча лінія

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"