Адреса:

Конкурс краси і талантів "Пара-Бест-2017"

25 квітня у Палаці дозвілля «Листопад» під патронатом Полтавського міського голови відбувся конкурс краси й талантів «Пара-BEST-2017» серед студентів коледжів та технікумів. Організатори заходу — Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та будівельний технікум транспортного будівництва. У п’ятому конкурсі «Пара-BEST», який пройшов під тематичною назвою «180 хвилин навколо світу», взяли участь 8 пар із коледжів та технікумів міста.

Аліна Заїка та Микита Єльченко — з комерційного технікуму;
Євгенія Шаблій та Олексій Хорошун — з кооперативного;
Дарина Бабак та Ігор Христофоров — з юридичного коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого;
Марія Роман та Сергій Шабельник представляли аграрно-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії;
Аліна Маслак та Максим Ляшенко — студенти Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва;
Анжела Кроленко та Артем Лук’яненко — представники Військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації;
Катерина Чумак та В’ячеслав Іщенко — з коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка;
Анна Гринь та Владислав Чинякін — студенти базового медичного коледжу.

Учасники змагалися та демонстрували свої таланти і вміння у 4-х конкурсних епізодах: 
«Солов’їна Україна»,

«Калейдоскоп талантів»,

«Чаруюча Греція»,

«Віденський бал»

Талановиту молодь оцінювало журі, до складу якого ввійшли представники закладів культури, засобів масової інформації, творчих агенцій, вишів, органів влади.
Кожна пара за результатами свого виступу здобула певну номінацію. 

Безперечно, визначили й найкращих:
Другими Віце-міс та Віце-містером «Пара-Best—2017» стали Аліна Маслак та Максим Ляшенко з нашого технікуму.
Першими Віце-міс та Віце-містером «Пара-Best—2017» визнали Катерину Чумак та Вячеслава Іщенка, студентів коледжу нафти і газу ПНТУ ім. Юрія Кондратюка.
Перемогу здобули Марія Роман та Сергій Шабельник — студенти Аграрно-економічного коледжу ПДАА. Вони ж отримали й приз глядацьких симпатій.
 

Учасників та вболівальників особисто привітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. Міський голова зазначив, що йому особисто важко було б визначити пару переможців, адже всі учасники яскраві й талановиті. Тож, очільник міста всім конкурсантам подарував по 10 квитків на виступ легендарного українського рок-гурту «Океан Ельзи», а також путівки на двох до Львова.

Чудовим доповненням конкурсної програми стали виступи кращих творчих колективів міста — танцювальної сім’ї «Спіріт», модельного агентства «Марго», колективів сучасної хореографії «Тотус» та «Міленіум» і фіналіста телешоу «Голос країни» Еміля Вілонжа.

 

Просмотров: 172 |
Рейтинг: 0.0/0
 
 

Пошук по сайту

Про нас!

Екстренні новини

Гаряча лінія

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"