Адреса:

Фотопроект "Якби не війна"

18 квітня 2017 року в краєзнавчому музеї м. Полтава, проводилася фотовиставка "Якби не війна", яку відвідали студенти першого курсу та викладачі технікуму. На цій виставці українські волонтери здивували всіх чудовим фотопроектом, де розповідь йшла не про війну, яка йде на сході країни, а про людей на війні.
Команда зібрала 12 військовослужбовців, які продовжують тримати мир на лінії фронту і тих, хто вже повернувся додому. Для того, щоб показати що це не лише військові, але в першу чергу звичайні громадяни, з абсолютно мирними професіями і зброю багато з них змушені були взяти лише зараз – щоб захистити свій будинок, свою родину, свою рідну Україну.
Адже для того, щоб захищати свою Батьківщину, досить просто бути її патріотом.На війні вони почали розуміти цінність життя, зрозуміли себе, отримали можливість доторкнутися до правди, почали дорожити справжніми відносинами. Вони повернулися іншими людьми. Не краще, не гірше. Просто іншими. Тому що пережили те, що може зламати, спалити зсередини.

Вони вистояли, і як легендарний фенікс, з'явилися оновленими. Вони змінюють своє життя, і життя тих, з ким їх зводить доля...


Саме тому і виник проект "Якби не війна".

Просмотров: 155 |
Рейтинг: 0.0/0
 
 

Запрошуємо!

Пошук по сайту

Про нас!

Екстренні новини

Гаряча лінія

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"