Адреса:

Анонс Студентської республіки

З 31 липня по 2 серпня за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради на базі відпочинку «Сенегал» (с.Нижні Млини, Полтавський р-н) відбудеться 22-й Полтавський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка»! Запрошуємо!

Наша задача – шукати відповіді на найскладніші проблеми і виклики, котрі нам далі спільно втілювати в життя. Разом із кращою молоддю й інтелектуал(к)ами Полтавщини й України працюватимемо над темою «Надзусилля для прогресу та справедливості Полтавщини». Передбачено змістовні факультативи і лекції, публічні дискусії тощо. Долучайтеся!

На вас чекає оргдіяльнісна гра в уявну державу зі своїми законами, економікою й грошовим обігом, судочинством, і виборами Студентського мера та депутатів Студентського магістрату Полтавщини. Головним у цих виборах будуть реальні програми розвитку, а не політиканство, як тому, на жаль, вчить деструктивна українська політична традиція. Перемож(ни)ці пройдуть стажування в органах влади й місцевого самоврядування.

Також відбудуться фінали ряду творчих, спортивних, інтелектуальних суб-фестивалів.

Детальна інформація й умови участі - https://studrespublika.com/poltava-studrespublika-2020-anons/

Онлайн реєстрація - http://online.studrespublika.com/

Контактний мобільний – 066 41 57 145, Аліна Ярош, Студентська мерка Полтавщини!

Враховуючи карантинні обмеження, захід проходитиме із встановленими законодавством особливостями.

Просмотров: 59 |
Рейтинг: 0.0/0
 
 

Про нас!

УВАГА

Пошук по сайту

Зворотній зв'язок

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

МОН України

Гарячі лінії

УКЦ/ДСЯО