Адреса:

Акція "Твоє життя-твій вибір!"

Молодіжна рада Полтавського територіального комітету "Профспілки залізничників і транспортних будівельників України" з 01.12.2016р. у всесвітній день боротьби зі СНІДом провела акцію під гаслом "Твоє життя-твій вибір!". 
 
Акція проводилась одночасно у трьох містах області: м.Полтава, м.Кременчук та м.Гребінка за підтримки міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» в рамках соціального проекту міжнародної організації праці "Скорочення стигми та дискримінації, пов'язаної з ВІЛ, задля захисту працюючих жінок та чоловіків від неприйнятних форм праці в Україні".

Під час акції розповсюджувались інформаційні матеріали, листівки, та засоби контрацепції. 


Також для студентів Полтавського будівельного технікума транспортного будівництва в читальній залі бібліотеки разом з студентами групи 22-М проведений тематичний диспут-"суд"  “Страшне ім’я – підступний СНІД” з переглядом фільму. Дякуємо за співпрацю Дарії Карачевцевій, Стадніченку Ярославу (ТЧ-5), Ткаченку Олексію (ТЧ-12), Шевченку Валентину (ПЧ-18), Середі Роману (ВЧ-4), Рижковій Наталії (ВЧ-4), Владі Орловій (практичний психолог ПБТТБ).

Просмотров: 176 |
Рейтинг: 0.0/0
 
 

Запрошуємо!

Про нас!

Гаряча лінія

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"