Адреса:

1 місце з міні-футболу
З 15 по 18 квітня в Лубенському лісотехнічному коледжі проводились Обласні змагання серед студентської молоді ВНЗ І-II рівнів акредитації з міні-футболу.

... Читати далі »

 
Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Одним з найактуальніших питань для Полтавщини є підвищення лісистості регіону до оптимального рівня: з 8,7% до 14%. 21 березня, у Всесвітній день лісівництва, розпочалася щорічна акція Держкомлісгоспу України «Майбутнє лісу у твоїх руках», який проходитиме в усіх регіонах України до 18 квітня - Дня довкілля. У рамках акції ДП «Полтавський лісгосп» проводить ряд заходів щодо посадки і збереження лісу, зокрема, продовжують засаджувати пустирі та непридатні для сільського господарства землі,  залучаючи до них учнів, студентів, владу.


... Читати далі »
 
КВН-2013

 

    Другого квітня у стінах нашого закладу відбувся конкурс КВН серед студентських команд. За перемогу змагалися 3 команди – «Клапана» (механіки), «Хрестики-нулики» (організатори дорожнього руху), «Драстє рєбята» (дорожники).
... Читати далі »
 
Екскурсія на ТОВ «Авто-Моторна Компанія»
  
   Для поглиблення знань студентів з предметів «Технологія конструкційних матеріалів», «Деталі машин», «Ремонт машин» та ознайомлення з виробництвом, 19 та 20 лютого під керівництвом викладача спецдисциплін нашого технікуму Лазоренко І. В. відбулись екскурсії груп четвертого курсу на ТОВ «АМК» м.Полтава.
... Читати далі »
 
Конкурс «Пара-Веst»


13 лютого 2013 року о 16.00 в глядацькій залі міського Будинку культури відбудеться конкурс краси та талантів «Пара-Веst» до Дня святого Валентина. У ньому візьмуть участь 8 пар – представників навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Серед учасників і наші студенти – Вакуленко Катерина (студентка групи 21-Д) та Костандян Ладик (студент групи 21-М).

Учасники шоу-програми змагатимуться у таких конкурсах: «Освідчення у коханні», «Гавайська вечірка» (саморобні костюми), «Конкурс талантів» та «Вечірній вихід».

Конкурс обіцяє бути цікавим і напруженим: на свято завітає мер міста Полтави  О.Мамай, будуть присутні преса та телебачення. Глядачам буде запропонована концертна програма за участю кращих колективів міста.
Художній керівник нашого технікуму Броннікова Олена Вікторівна проводить тренування зі студентами усіх навчальних закладів, які беруть участь у конкурсі.
На жаль, не всім вистачило квитків на святкову програму. А кому пощастило, вболіваймо за наших студентів.

Бажаємо Вакуленко Катерині та Костандяну Ладику тільки перемоги!
 
« 1 2 ... 76 77 78 79 »

Про нас!

УВАГА

Пошук по сайту

Зворотній зв'язок

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

МОН України

Гарячі лінії

УКЦ/ДСЯО