Адреса:

МЕХАНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Дізнатися більше

133 Галузеве машинобудування
***
5.05050204 "Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання"

ДОРОЖНЄ ВІДДІЛЕННЯ

Дізнатися більше

192 Будівництво та цивільна інженерія
***
5.06010109 "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних шляхів і аеродромів"

ДОРОЖНЄ ВІДДІЛЕННЯ

Дізнатися більше

275 Транспортні технології
***
5.07010101
"Організація і регулювання дорожнього руху"

Акція «Поділися любов’ю до Полтави»

23 квітня 2013 року проходила екологічна акція «Поділися любов’ю до Полтави». На центральній алеї міського парку «Перемога» волонтери висадили понад 250 кущів самшиту. Організаторами цієї акції виступили компанія «Київстар» та редакція обласної газети «Полтавський вісник».

... Читати далі »
 
Cуботник до Дня навколишнього середовища

20 квітня 2013 року відбувся суботник, присвячений Дню навколишнього середовища. Жителі Полтави в цей день вийшли прибрати своє місто. Студенти Полтавського будівельного технікуму також не стояли осторонь, вони прибирали територію 1-го та 2-го пляжів біля річки Ворскла.

... Читати далі »
 
1 місце з міні-футболу
З 15 по 18 квітня в Лубенському лісотехнічному коледжі проводились Обласні змагання серед студентської молоді ВНЗ І-II рівнів акредитації з міні-футболу.

... Читати далі »

 
Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Одним з найактуальніших питань для Полтавщини є підвищення лісистості регіону до оптимального рівня: з 8,7% до 14%. 21 березня, у Всесвітній день лісівництва, розпочалася щорічна акція Держкомлісгоспу України «Майбутнє лісу у твоїх руках», який проходитиме в усіх регіонах України до 18 квітня - Дня довкілля. У рамках акції ДП «Полтавський лісгосп» проводить ряд заходів щодо посадки і збереження лісу, зокрема, продовжують засаджувати пустирі та непридатні для сільського господарства землі,  залучаючи до них учнів, студентів, владу.


... Читати далі »
 
КВН-2013

 

    Другого квітня у стінах нашого закладу відбувся конкурс КВН серед студентських команд. За перемогу змагалися 3 команди – «Клапана» (механіки), «Хрестики-нулики» (організатори дорожнього руху), «Драстє рєбята» (дорожники).
... Читати далі »
 
« 1 2 ... 63 64 65 66 »

Пошук по сайту

Про нас!

Гарячі лінії

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"