Адреса:

МЕХАНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Дізнатися більше

5.05050204 "Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання"

ДОРОЖНЄ ВІДДІЛЕННЯ

Дізнатися більше

5.06010109 "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних шляхів і аеродромів"

ДОРОЖНЄ ВІДДІЛЕННЯ

"Організація і регулювання дорожнього руху"

КВН-2013

 

    Другого квітня у стінах нашого закладу відбувся конкурс КВН серед студентських команд. За перемогу змагалися 3 команди – «Клапана» (механіки), «Хрестики-нулики» (організатори дорожнього руху), «Драстє рєбята» (дорожники).
... Читати далі »
 
Екскурсія на ТОВ «Авто-Моторна Компанія»
  
   Для поглиблення знань студентів з предметів «Технологія конструкційних матеріалів», «Деталі машин», «Ремонт машин» та ознайомлення з виробництвом, 19 та 20 лютого під керівництвом викладача спецдисциплін нашого технікуму Лазоренко І. В. відбулись екскурсії груп четвертого курсу на ТОВ «АМК» м.Полтава.
... Читати далі »
 
Конкурс «Пара-Веst»


13 лютого 2013 року о 16.00 в глядацькій залі міського Будинку культури відбудеться конкурс краси та талантів «Пара-Веst» до Дня святого Валентина. У ньому візьмуть участь 8 пар – представників навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Серед учасників і наші студенти – Вакуленко Катерина (студентка групи 21-Д) та Костандян Ладик (студент групи 21-М).

Учасники шоу-програми змагатимуться у таких конкурсах: «Освідчення у коханні», «Гавайська вечірка» (саморобні костюми), «Конкурс талантів» та «Вечірній вихід».

Конкурс обіцяє бути цікавим і напруженим: на свято завітає мер міста Полтави  О.Мамай, будуть присутні преса та телебачення. Глядачам буде запропонована концертна програма за участю кращих колективів міста.
Художній керівник нашого технікуму Броннікова Олена Вікторівна проводить тренування зі студентами усіх навчальних закладів, які беруть участь у конкурсі.
На жаль, не всім вистачило квитків на святкову програму. А кому пощастило, вболіваймо за наших студентів.

Бажаємо Вакуленко Катерині та Костандяну Ладику тільки перемоги!
 
« 1 2 ... 61 62 63 64 »

Про нас!

Розклад занять

Останнє оновлення:
на 21.06.2017
Розклад занять

Дистанційна освіта

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

МОН України

ІС"Конкурс"