Адреса:

Шановні роботодавці!

Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва пропонує Вам працевлаштувати наших випускників.

Ви маєте нагоду відібрати талановитих кваліфікованих студентів  – майбутніх фахівців у різних сферах, розкрити перед ними перспективи професійного зростання та скерувати їх на отримання тих знань і навичок,які необхідні у роботі на Вашому підприємстві, в установі, організації.

 

У 2014 році технікум представляє студентів-випускників з таких спеціальностей:

Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів (групи 41-Д, 45-Д) - 47 чол.
Кваліфікація - технік-будівельник (молодший спеціаліст), які додатково мають робітничі професії "Дорожній робітник", "Бетоняр" та "Ізолювальник на гідроізоляції"

Експлуатація та ремонт підйомно-транспорних, будівельних і дорожніх машин і обладнання (групи 31-М, 32-М, 36-М) - 88 чол.
Кваліфікація - механік (молодший спеціаліст), які додатково мають робітничу професію "Слюсар по ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів"

Організація і регулювання дорожнього руху (група 41-О) - 29 чол.
Кваліфікація - інженер з безпеки руху (молодший спеціаліст), які додатково мають робітничу професію "Слюсар по ремонту автомобілів"

Також 29 чол. з спеціальностей Експлуатація та ремонт підйомно-транспорних, будівельних і дорожніх машин і обладнання та Організація і регулювання дорожнього руху отримали кваліфікацію "Водій категорії "С".

Про нас!

Гаряча лінія

Статистика

Проверить тИЦ и PR
Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
danchikkrouch

МОН України

ІС"Конкурс"